Atletika Stará Boleslav

Jarní běh 78. ročníik

I letos se uskuteční Jarní běh ve stínu covidových opatření. Najde letos František Schoval přemožitele? František loňský ročník vyhrál v čase 4:09. Termín: Kdykoliv od 20.4.2021 do pátku  30.4.2021 do 20 hodin! Každý si vybere vhodnou chvilku pro svůj start. Každý startuje sám. Trať: vyznačená růžová/fialová/červená běžecká trasa v lesoparku Houštka, prakticky absolutní rovina. Trať si prosím nejprve projděte, proběhněte, abyste se vyvarovali omylům. Mapku lesoparku Houštka s vyznačením okruhu naleznete naproti vchodu na atletický stadion v Houštce. Pro názornost jsme připravili i návodné video.  Trať je shodná s tratí minulého roku. DBEJTE PROSÍM VLASTNÍ BEZPEČNOSTI (trať několikrát kříží in-line stezku s provozem aut) i BEZPEČNOSTI NÁHODNÝCH KOLEMJDOUCÍCH či SPORTUJÍCÍCH! Dodržujte hygienická pravidla a nařízení vlády. Start a cíl: V zatáčce in-line okruhu od letního kina k atletickému

Zobrazit celý článek »

A opět medailový Pavel Vinduška!

V neděli 11.4.2021 se v Táboře uskutečnilo MČR v přespolním běhu. Pavel zvládnul zaběhnout čtyři kilometry za 13:29 a vybojoval v dorostenecké kategorii bronzovou medaili. Šampionátu se dále v žákovské kategorii zúčastnil Šimon Slavík, který skončil na celkovém 23. místě za čas 11:34 (3km). V kategorii mladších žáků se představil Adam Axon a jeho výkon 8:17 (2km) stačil na 37. místo. GRATULUJEME!

Zobrazit celý článek »

HALOVÉ MISTROVSTVÍ ČR V ATLETICEDOROSTU A JUNIORŮ 2021

6. – 7. 3. 2021 se v Ostravské atletické hale konalo Mistrovství České Republiky dorostu a juniorů. Náš oddíl na mistrák vyslal své čtyři zástupce, kteří velice úspěšně reprezentovali náš klub. Jmenovitě: Klára Holcová, Silvie Koudelková, Adam Raška a Pavel Vinduška (další naděje Kuba Holec z důvodu zranění a později nemoci nestartoval). I v takto malém počtu jsme byli hodně vidět: 11 startů 8 obsazených disciplín 7 umístění do osmého místa 6 finálových účastí 5 osobních rekordů 4 oddílové rekordy 3 medaile 2 stříbra 1 bronz Úvod šampionátu patřil sprinterům na 60m. Adam jel opět s ambicemi na medaili, z rozběhu postoupil jako druhý za čas 6,98 s a do finále postoupil celkově s 3.-4. časem. Ve finále, jak už

Zobrazit celý článek »

Tři nové oddílové rekordy Eliáše Motla při rozjezdu sezóny!!!

V sobotu 16.5.2020 jsme se konečně dočkali prvního startu atletů ve staroboleslavském dresu po uvolnění pandemických zákazů a restrikcí. Díky rekonstrukci našeho stadionu v Houštce nalezla velká část našich atletů dočasný náhradní domov v Čelákovicích a právě na zdejším stadionu si vyzkoušeli svou formu. Všichni byli natěšení a výsledkově to bylo doslova skvělé, když si drtivá většina našich mladých závodníků vylepšovala osobáky. Nejvíce zazářil Eliáš Motl, který dokázal nejen vylepšit své dva roky staré oddílové rekordy v oštěpu a míčku, ale i skoro dvě dekády trvající oddílový rekord Jirky Sládka v kouli!!! Svou základnu u čelákovických sousedů našli i tyčkaři, kam jsme zapůjčili staré doskočiště! A výborně vyšel úvod do venkovní sezóny Adamovi Zachovi, který si hned v prvním závodě

Zobrazit celý článek »

Termínovka a ročenka ASB doplněny! Nábor do atletické přípravky až po prázdninách!

Po uvolnění restriktivních protipandemických opatření se zdá rozjíždí sezóna naplno! Velmi rychle zareagoval jak Český atletický svaz, tak Středočeský krajský atletický svaz a na světě je celkem našlapaná termínovka. Termínovou listinu ASB naleznete na našich stránkách zde. Termínovka bude samozřejmě průběžně aktualizována a to zejména s ohledem na probíhající rekonstrukci stadionu, kdy budeme vkládat závody na stadionu v Houštce! Bystrému oku bude samozřejmě v termínovce v červnu chybět tradiční nábor do atletické přípravky. Tento musel být s ohledem na již zmiňovanou rekonstrukci stadionu odložen a výbor ASB a trenéři přípravky budou volit termín náhradní s přepokladem ve druhé polovině září. Zájemce o přijetí do naší přípravky prosíme, aby netelefonovali a nepsali. Je to zbytečné, termín zatím není stanovený! Termín náboru

Zobrazit celý článek »
Další Nadcházející událost
03 Červenec 2021
 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Partneři oddílu