oddílové rekordy

Ženy

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mŠubrtová Kristýna7,88s2008
100mŠubrtová Kristýna11,8s2007
200mŠubrtová Kristýna25,04s2007
400mŠubrtová Kristýna55,362007
800mKorelová Kristýna2:09,38min2019
1500mČechová Lenka4:45,53min2018
3000mDubská Tereza10:43,94min2005
5000mDubská Tereza17:55,55min2005
10 000mVavřinová Lenka40:19,5min1997
hodinovkaVavřinová Lenka14 378,7m1997
100m.př.Škaloudová Eliška14,42s2013
400m.př.Korelová Kristýna58,98s2019
dálkaKavínová Hana572cm2005
výškaStrachová Nikola181cm2013
trojskokJakubová Lucie11,51m2001
tyčTihonová Lucie383cm2008
kouleČervenková Markéta16,86m2016
diskValešová Andrea51,67m2006
oštěpMacháčková Nikola48,64m2017
kladivoHejretová Radka61,95m2009
4x100mČechová L.-Veselá-Korelová-Tvrdá49,29s2018
4x400mKoudelková-Čechová E.-Korelová-Veselá3:49,69min2019
sedmibojKavínová Hana4895b2008

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50mBurdová Lucie7,01s2003
60mBurdová Lucie8,01s2000
150mCocherová Jana19,23s2015
200mKavínová Hana25,76s2006
300mVeselá Barbora41,27s2014
400mVeselá Barbora56,90s2019
800mKorelová Kristýna2:13,52min2020
1500mDubská Tereza4:52,61min2005
3000mDubská Tereza10:43,94min2005
50m.př.Kavínová Hana8,09s2003
60m.př.Škaloudová Eliška8,89s2013
výškaStrachová Nikola179cm2014
dálkaKavínová Hana571m2006
trojskokJakubová Lucie11,31m1998
tyčTihonová Lucie386cm2010
kouleČervenková Markéta16,66m2016
pětibojKavínová Hana3730b2010
4x200mČechová E., Korelová, Veselá, Čechová L.1:44,28min2017

Muži

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mFrolík Jiří6,7s1976
100mOgoun Petr10,70s2007
200mOgoun Petr21,57s2007
300mTesař Jan33,48s2015
400mTesař Jan45,73s2015
800mMiller Miloň1:50,2min1963
1000mMiller Miloň2:23,6min1963
1500mVostrovský Karel3:51,6min1967
1 míleDrahorád Ivo4:21,6min1967
3000mVostrovský Karel8:20,4min1968
5000mVostrovský Karel14:26,4min1967
10 000mKlimeš Petr31:04,5min2003
hodinovkaMayer Jan18 287m1980
20 000mDušek Pavel1:06:57,0min1985
maratonVerhoef Cornelius2:22,16hod1970
110m.př.Prokopec Miloš14,66s1989
400m.př.Tesař Jan49,89s2019
3000m.př.Vostrovský Karel9:03,6min1967
dálkaOgoun Petr766m2010
výškaĎuriš Radek2,13m2000
trojskokSibera Jaromír ml.15,12m1968
tyčHájek Vojtěch482cm2013
kouleSládek Jiří17,87m1987
diskKrejza Miloš55,50m1977
oštěpNovák Petr74,28m1994
kladivoPluhař Stanislav64,36m1982
4x100mHájek-Tesař-Ogoun-Hunčovský42,61s2012
4x400mŠkaloud-Drahorád-Herink-Soukup3:19,18min1981
desetibojStrnad Josef6395b1982
20km chůzeKozelka Josef1:37:49,0hod1982
50km chůzePrůcha Josef4:58:59,0hod1959

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50mFrolík Jiří6,13s1976
60mOgoun Petr6,96s2005
150mTesař Jan16,09s2012
200mTesař Jan21,86s2017
300mTesař Jan33,48s2019
400mTesař Jan46,21s2015
500mHorváth Petr1:15,02min2005
600mDoleček František2:13,91min2005
800mTesař Jan1:54,36min2019
1000mDrahorád Ivo2:29,2min1985
1500mDoubek Jaroslav3:54,86min2020
3000mDoubek Jaroslav8:33,58min2020
5000mFlekač Jiří15:23,6min1984
50m.př.Prokopec Miloš6,8s1989
60m.př.Drhlík Patrik8,46s2010
výškaĎuriš Radek210cm2001
dálkaOgoun Petr765cm2010
trojskokKrejčík Miloš12,70m2002
tyčHájek Vojtěch490cm2014
kouleKrejza Miloš15,88m1978
břemenoPluhař Stanislav22,08m1980
sedmibojStrnad Josef4601b1982
4x200mTesař - Hatka - Hájek - Veselý V.1:34,63min2014

Juniorky

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mJirsová Ludmila7,8s1976
100mJakubová Lucie12,4s1999
200mVeselá Barbora25,39s2019
400mVeselá Barbora55,59s2019
800mKorelová Kristýna2:09,38min2019
1000mKorelová Kristýna2:56,67min2019
1500mČechová Lenka4:45,53min2018
3000mDubská Tereza10:43,94min2005
5000mDubská Tereza17:55,55min2005
100m.př.Kavínová Hana14,68s2004
400m.př.Korelová Kristýna58,98s2019
dálkaTvrdá Kateřina555cm2017
výškaStrachová Nikola181cm2013
trojskokJakubová Lucie11,51m2001
tyčTihonová Lucie380cm2005
kouleČervenková Markéta14,88m2009
diskBaňacká Ivana50,64m2006
oštěpMojdlová Lucie45,29m2007
kladivoHejretová Radka56,90m2006
4x100mČechová L.-Veselá-Korelová-Tvrdá49,29s2018
4x400mKoudelková-Čechová E.-Korelová-Veselá3:49,69min2019
sedmibojŠkaloudová Eliška4390b2009

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50mUličná Šárka6,8s1983
60mBurdová Lucie8,01s2000
150mVeselá Barbora19,35s2015
200mKorelová Kristýna26,43s2020
300mVeselá Barbora41,27s2014
400mVeselá Barbora56,90s2019
500mKorelová Kristýna1:18,94min2019
800mKorelová Kristýna2:13,52min2020
1000mČechová Lenka3:01,89min2019
1500mDubská Tereza4:52,61min2005
3000mDubská Tereza10:43,94min2005
5000m
50m.př.Kavínová Hana8,09s2003
60m.př.Kavínová Hana9,26s2004
výškaStrachová Nikola175cm2012
dálkaTvrdá Kateřina525m2017
trojskokJakubová Lucie11,31m1998
tyčTihonová Lucie353cm2005
kouleČervenková Markéta14,28m2009
pětibojŠkaloudová Eliška3275b2009
4x200mČechová E., Korelová, Veselá, Čechová L.1:44,28min2017

Junioři

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mTulis Miroslav6,9s1969
100mFrolík Jiří10,6s1975
200mOgoun Petr21,80s2003
300mVodenka Marek35,02s1995
400mVeselý Jakub47,54s2017
800mMartínek Tomáš1:55,13min2018
1000mDrahorád Ivo2:23,2min1975
1500mMartínek Tomáš3:58,76min2018
3000mKleman Ladislav8:37,4min1972
5000mFlemr Libor15:20,4min1996
110m.př.Strnad Josef14,7s1977
400m.př.Tesař Jan54,40s2009
3000m.př.Jisl Václav9:58,76min2018
dálkaBláha Petr726cm1995
výškaĎuriš Radek213cm2000
trojskokSibera Jaromír ml.15,12m1968
tyčHájek Vojtěch482cm2013
kouleVít Michal17,20m2006
diskHonal Pavel52,93m2003
oštěpAdamec Petr70,54m1974
kladivoHoleček Adam64,37m2014
4x100mVopršálek-Drhlík-Hatka-Tesař44,17s2008
4x400mDrahorád-Müller G.-Uhlíř-Soukup3:27,4min1975
desetibojHájek Vojtěch6307b2013

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50mDaněk Ondrej6,14s2003
60mRaška Adam6,97s2020
150mTesař Jan17,15s2009
200mRaška Adam22,31s2020
300mTesař Jan35,93s2009
400mHolec Jakub48,64s2020
500mHorváth Petr1:15,02min2005
800mMartínek Tomáš1:57,83min2018
1000mMartínek Tomáš2:33,97min2017
1500mMartínek Tomáš4:01,30min2019
2000mMartínek Tomáš5:44,61min2017
3000mMartínek Tomáš8:46,88min2019
5000m
50m.př.Honal Pavel7,68s2003
60m.př.Hájek Vojtěch8,34s2012
výškaHejret Lukáš209cm2003
dálkaOgoun Petr700cm2003
trojskok
tyčHájek Vojtěch480cm2013
kouleHonal Pavel16,80m2003
sedmibojHájek Vojtěch53572012
4x200mKopecký - Hurta - Macháček - Šimánek1:40,82min2002

Dorostenky

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mJirsová Ludmila7,81976
100mJakubová Lucie12,4s1999
200mČemusová Alena25,6s1984
400mVeselá Barbora56,47s2015
800mČechová Lenka2:10,09min2018
1500mČechová Lenka4:45,53min2018
3000mDubská Tereza10:43,94min2005
5000mDubská Tereza18:55,55min2005
100m.př.Veselá Barbora14,35s2015
300m.př.Korelová Kristýna43,22s2018
400m.př.Korelová Kristýna60,27s2018
dálkaTvrdá Kateřina555cm2017
výškaNedvědová Lucie171cm2017
trojskokŠkaloudová Eliška11,32m2007
tyčTihonová Lucie340cm2002
kouleČervenková Markéta16,26m2008
diskBaňacká Ivana50,64m2006
oštěpWenigová Valentina45,89m2016
kladivoHolcová Tereza55,08m2017
4x100mČechová L.-Korelová- Čechová E.-Tvrdá50,98s2018
4x400mBarešová-Korelová-Veselá-Čechová L.3:51,89min2016
sedmibojNedvědová Lucie4553b2018

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50mUličná Šárka6,8s1983
60mBurdová Lucie8,01s2000
150mVeselá Barbora19,35s2015
200mVeselá Barbora26,35s2014
300mVeselá Barbora41,27s2014
400mČechová Lenka57,48s2017
800mČechová Lenka2:14,80min2017
1000m
1500mDubská Tereza4:52,61min2005
3000mDubská Tereza10:43,94min2005
5000m
50m.př.Hlavatá Jitka9,61999
60m.př.Tvrdá Kateřina8,93s2018
výškaCabrnochová Pavla167cm2013
dálkaTvrdá Kateřina525cm2017
trojskokJakubová Lucie11,31m1998
tyčTihonová Lucie320cm2003
kouleČervenková Markéta15,49m2008
pětibojŠkaloudová Eliška3192b2007
4x200mČechová E., Korelová, Veselá, Čechová L.1:44,28min2017

Dorostenci

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mŠimeček Vladimír7,0s1951
100mUhlíř Petr11,0s1974
200mVeselý Jakub22,30s2015
300mVeselý Jakub35,35s2015
400mVeselý Jakub48,18s2015
800mMartínek Tomáš1:56,69min2017
1000mMartínek Tomáš2:34,60min2017
1500mMartínek Tomáš3:58,97min2017
3000mKleman Ladislav8:57,4min1970
110m.př.Jandourek Karel13,9s1978
300m.př.Holec Jakub38,20s2019
400m.př.Holec Jakub54,45s2019
2000m.př.Martínek David6:37,56min2018
dálkaBláha Petr726cm1995
výškaĎuriš Radek203cm1998
trojskokSibera Jaromír ml.14,321967
tyčHájek Vojtěch445cm2011
kouleHonal Pavel17,12m2002
diskHonal Pavel53,68m2002
oštěpKorim Pavel67,70m1998
kladivoHoleček Adam67,08m2012
4x100mVopršálek-Drhlík-Kekrt-Tesař44,96s2007
desetibojHájek Vojtěch6574b2011

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50mKopecký Lukáš6,30s2003
60mRaška Adam6,98s2020
150m
200mRaška Adam22,35s2020
300mKopecký Lukáš37,12s2003
400mHolec Jakub50,00s2020
500mHorváth Petr1:15,02min2005
800mMartínek Tomáš1:58,33min2017
1000mMartínek Tomáš2:33,97min2017
1500mMartínek Tomáš4:01,53min2017
2000mMartínek Tomáš5:44,61min2017
3000mMartínek Tomáš8:58,70min2017
5000m
50m.př.Šimánek Michal7,66s2003
60m.př.Hájek Vojtěch8,35s2011
výškaHájek Vojtěch199cm2011
dálkaJager Michal661cm2005
trojskok
tyčAmler Martin413cm2005
kouleHonal Pavel16,88m2002
sedmibojHájek Vojtěch4970b2011
4x200mKopecký - Hurta - Macháček - Šimánek1:40,82min2002

Starší žákyně

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mTvrdá Kateřina7,92016
150mVeselá Barbora19,12s2014
300mVeselá Barbora40,15s2014
800mČechová Lenka2:14,93min2016
1500mTvrdíková Žaneta5:03,98min2013
100m.př.Tvrdá Kateřina14,32s2017
200m.př.Veselá Barbora28,35s2014
300m.př.Veselá Barbora43,11s2014
dálkaTvrdá Kateřina555cm2017
výškaCabrnochová Pavla167cm2012
tyčTihonová Lucie313cm2005
kouleLžičařová Dana14,03m2004
diskValešová Andrea35,24m1995
oštěpČechová Eliška43,93m2016
kladivoLžičařová Dana51,95m2004
4x60mZárubová-Petýrková-Váňová-Jakubová30,76s1997
3x300mZárubová-Váňová-Jakubová2:11,9min1997
4x300mČechová E.-Korelová-Tvrdá-Čechová L.2:46,39min2016
sedmibojČechová Lenka4542b2016

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50mBurdová Lucie6,8s1998
60mTvrdá Kateřina7,98s2017
150mVeselá Barbora19,35s2015
200mVeselá Barbora26,35s2014
300mVeselá Barbora41,27s2014
400mVeselá Barbora59,522015
600mTihonová Lucie1:57,5min2002
800mKorelová Kristýna2:18,21min2016
1000m
1500mDubská Tereza5:16,59min2004
3000m
5000m
50m.př.Havlíčková Jana7,7s1992
60m.př.Tvrdá Kateřina8,74s2017
výškaNedvědová Lucie166cm2016
dálkaTvrdá Kateřina525cm2017
trojskok
tyčTihonová Lucie300cm2000
kouleLžičařová Dana14,03m2004
chůzeŠtenclová Markéta21:59,61998
4x200mBarešová K. -Bafoe-Korelová-Veselá1:48,24min2014
4x300mČechová E.-Korelová-Tvrdá-Čechová L.2:48,51min2016
pětibojČechová Lenka2895b2016

Starší žáci

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mRaška Adam7,23s2018
150mRaška Adam17,14s2018
300mVeselý Jakub35,43s2013
800mPecka Adam2:04,04min2013
1000mVinduška Pavel2:50,53min2019
1500mPecka Adam4:19,64min2013
100m.př.Hájek Vojtěch13,92s2009
200m.př.Matoušek David26,76s2012
1500m.př.Vinduška Pavel4:45,12min2019
dálkaRaška Adam648cm2018
výškaHájek Vojtěch193cm2009
tyčBuchta Martin381cm2020
kouleHonal Pavel16,50m2000
diskHonal Pavel50,19m2000
oštěpNovák55,50m1987
míčekWenig Pavel75,80m2018
kladivoToman Petr53,76m2013
4x60mPřibyl-Špitálský-Buchta-Černý28,80s2020
3x300mHatka-Horváth-Jager1:58,94min2004
4x300mBuchta-Přibyl-Motl-Černý2:42,95min2020
devítibojHájek Vojtěch5420b2009

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50m
60m
150mRaška Adam17,82s2018
200mVeselý Jakub23,49s2013
300mVeselý Jakub36,61s2013
400m
800mPecka Adam2:06,69min2013
1000mMartínek David2:50,97min2017 
1500mVinduška Pavel4:33,42min2019 
3000mVinduška Pavel9:53,90min2019
5000m
50m.př.
60m.př.Hájek Vojtěch8,42s2009
výškaHolec Jakub188cm2018
dálka
tyčBuchta Martin380cm2020
koule
4x200mRejzl-Raška-Štefl-Holec1:41,58min2018
sedmibojHájek Vojtěch4026b2009

Mladší žákyně

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mŽáková Andrea7,99s2017
150mŽáková Andrea19,42s2017
300mVeselá Barbora43,06s2013
600mVeselá Barbora1:38,02min2013
800mVeselá Barbora2:22,72min2012
1000mKorelová Kristýna3:16,11min2014
1500mŠkarnizlová Jitka5:26,77min2003
60m.př.Žáková Andrea9,40s2017
dálkaTvrdá Kateřina502cm2015
výškaŠeflová Sabina146cm2017
tyčKobková Klára230cm2020
kouleHolcová Klára13,01m2016
diskNáměstková Petra27,14m1993
kladivoLžičařová Daniela25,26m2002
oštěpJáchimová Valerie37,21m2020
míčekČechová Eliška56,93m2014
4x60mČerná K.-Klabzubová-Plíšková-Tlamichová32,59s2019

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50mBurdová Lucie7,0s1998
60mŽáková Andrea8,30s2017
150mVeselá Barbora20,50s2013
200mVeselá Barbora26,59s2013
300mVeselá Barbora43,30s2013
400mČechová Eliška1:05,79min2014
800mVeselá Barbora2:25,73min2013
1000mTlamichová Aurora3:36,50min2019
1500mVávrová Adéla5:30,52min2005
3000mTlamichová Aurora12:55,8min2017
5000m
50m.př.Malá7,8s1992
60m.př.Tvrdá Kateřina9,60s2015
výškaTlamichová Aurora150cm2019
tyčLangerová Mariana225cm2019
dálkaTvrdá Kateřina506cm2015
kouleHolcová Klára12,75m2016

Mladší žáci

dráha

DisciplínaJménoVýkonRok
60mStudecký Stanislav7,7s1981
150mMatoušek David18,68s2010
300mDonát Bohuslav41,13s2009
800mBirner Michal2:17,5min1992
1000mVinduška Pavel3:01,56min2017
1500mSchoval František4:53,77min2001
60m.př.Hájek Vojtěch9,13s2007
dálkaMotl Eliáš565cm2020
výškaVeselý Václav170cm1987
tyčAdam Podolák306cm2020
kouleMotl Eliáš12,80m2020
diskHendrych Josef32,54m1992
oštěpMotl Eliáš48,72m2020
míčekMotl Eliáš80,43m2020
kladivoToman Petr40,55m2011
4x60mPřibyl-Buchta-Sadil V.-Motl E.32,03s2019
3x300mBouřil-Kleiner-Majer2:24,95min2013
4x300mBuchta-Sadil V.-Motl E.-Sadil O.2:55,70min2019
pětibojMatoušek David2556b2010

hala

DisciplínaJménoVýkonRok
50mVopršálek Radek7,04s2003
60mBuchta Martin7,93s2019
150mMotl Eliáš19,10s2020
200mBouřil Vojtěch28,03s2013
300mMotl Eliáš42,11s2020
400m
800mPodolák Lukáš2:25,24min2015
1000mVinduška Pavel3:09,91min2016
1500mVinduška Pavel5:04,17min2016
3000mSlavík Šimon10:57,70min2019
5000m
50m.př.Šimánek Michal9,1s1999
60m.př.Buchta Martin9,08s2019
výškaHájek Vojtěch170cm2007
dálkaMotl Eliáš546cm2020
tyčBuchta Martin335cm2019
kouleMotl Eliáš12,25m2020
4x200mČesnek-Vinduška-Holec-Klabzuba2:01,33min2016