MČR ZLÍN 2024

Poslední červnový víkend 29. – 30. 6. proběhlo Mistrovství České republiky dospělých ve Zlíně. Do Zlína se seniorský národní šampionát opět vrátil po třech letech. Starou Boleslav reprezentovala početná skupina atletů startujících na rozličných disciplínách. Svůj oddíl reprezentovali velmi úspěšně. Houštečtí atleti získali dva mistrovské tituly a jeden bronz. První den šampionátu jsme sledovali kvalifikační […]

MČR ZLÍN 2024 Read More »

MČR juniorů a dorostu na dráze 2024

Zlatá radost Zuzany Havlínové, stříbrná medaile pro Adama Podoláka a mnoho dalších! Ostravský stadion hostil 15.- 16. 6. 2024 Mistrovství České republiky juniorů a dorostu na dráze. Na Gigantu se představilo 7 houšteckých atletů, kteří při svých 10 statrech přinesli dvě medaile a tři umístění do top 10 pro Starou Boleslav. Pro titul mistryně České

MČR juniorů a dorostu na dráze 2024 Read More »

Družstvo žen po 3.kole Ligy drží 5.místo ve skupině!

Ve třetím kole jsme zabojovaly a obsadily krásné čtvrté místo. V celkovém pořadí jsme opustily nelichotivé předposlední místo, které by pro nás znamenalo sestup do baráže, a poskočily jsme na zatím celkové 5. místo. K závodu nás nastoupilo 21. Padlo několik osobních i letošních nejlepších výkonů. Opět jsme neobsadily výšku a tyčku. Ve všech ostatních

Družstvo žen po 3.kole Ligy drží 5.místo ve skupině! Read More »

2.kolo ligy žen

Máme za sebou druhé kolo ligy mužů a žen, ve kterém jsme získaly více bodů než v prvním, ale stačilo to opět jen na šesté místo.  V pořadí po dvou kolech jsme bohužel spadly až na předposlední sedmou příčku. V prvním kole bylo družstvo Mostu čtvrté, teď jsme ho 5 bodů porazily a porazily jsme

2.kolo ligy žen Read More »

Trojutkání – závody minipřípravky

V sobotu 25.5.2024 se na stadionu v Houštce uskutečnily závody minipřípravky. Na závody našich nejmenších atletů a atletek jsme pozvali dva blízké atletické oddíly – Líbeznice a Neratovice. Závodů se účastnilo celkem 112 dětí. Za velmi pěkného počasí si děti zazávodily v atletickém trojboji – 50m, dálka a míček. Děti byly rozděleny do jednotlivých kategorií dle ročníku a

Trojutkání – závody minipřípravky Read More »

Muži ASB třetí po úvodním kole I. ligy

V sobotu 11.5. proběhlo na domácí půdě první kolo letošní prvoligové soutěže. Družstvo mužů závodí, stejně jako v minulých letech, v I. lize skupiny B. Oproti loňskému ročníku je nováčkem ve skupině tým Nového Města nad Metují. Muži Sparty Praha sestoupili do druhé ligy a Jeseniova byla přeřazena do skupiny A. Celkem je tedy v

Muži ASB třetí po úvodním kole I. ligy Read More »

Memoriál Kláry Holcové

5. 5. 2024 se na stadionu ve Staré Boleslavi uskutečnil první ročník Memoriálu Kláry Holcové ve vrhu koulí. Jednalo se o událost, pořádanou na počest jedné z nejlépe bodujících ligových závodnic, talentované koulařky a skvělé studentky, Kláry Holcové, která se stala v loňském prosinci obětí útoku na Filozofické fakultě. Její domácí atletický stadion bude, na její počest,

Memoriál Kláry Holcové Read More »

Rekordní účast našich atletů na Jarním běhu

V sobotu 6.4.2024 se konal tradiční Jarní běh našich atletů ASB, kterým otevírají novou atletickou sezónu. Letos to byl již 81.ročník. Už na stadionu, kde probíhala registrace a naši atleti si připínali startovní čísla, bylo jasné, že letos padne dlouholetý rekord z roku 2002, kdy se Jarního běhu účastnilo 125 našich atletů. Na start u kostela

Rekordní účast našich atletů na Jarním běhu Read More »