Trojutkání – závody minipřípravky

V sobotu 25.5.2024 se na stadionu v Houštce uskutečnily závody minipřípravky. Na závody našich nejmenších atletů a atletek jsme pozvali dva blízké atletické oddíly – Líbeznice a Neratovice. Závodů se účastnilo celkem 112 dětí.

Za velmi pěkného počasí si děti zazávodily v atletickém trojboji – 50m, dálka a míček. Děti byly rozděleny do jednotlivých kategorií dle ročníku a s spolu s trenérem zvládly všechny 3 disciplíny. Dětem z našeho oddílu se velmi dařilo a získaly celkem 13 medailí z 18 možných. Jmenovitě: Matěj Altman, Lukáš Kekrt, Ella Haasová, Rozálie Libertin, Adéla Navrátilová, Tadeáš Mašín, František Sak, Šimon Jelínek, Elena Simonová, Agáta Votrubcová, Tobiáš Soukup, Johana Špelinová a Zuzana Horní. Patří jim ještě jednou velká gratulace!

Na závěr závodů se běžely 3 běhy štafet 8x200m dle ročníků. Do štafety se děti nominovaly na základě výsledků běhu na 50m. Tato disciplína patří k těm divácky nejatraktivnějším, a tak i tribuna a diváci za ohrazením děti úžasně podporovali a fandili. Výsledek byl o to krásnější, když všechny 3 naše staroboleslavské štafety vyhrály a děti si tak převzaly zlaté medaile.

Velké poděkování patří našim trenérům přípravky a trenérům z Líbeznic a Neratovic, že s organizací závodů pomohli a mnohé děti si tak mohly zažít své první atletické závody.