Termínovka a ročenka ASB doplněny! Nábor do atletické přípravky až po prázdninách!

Po uvolnění restriktivních protipandemických opatření se zdá rozjíždí sezóna naplno! Velmi rychle zareagoval jak Český atletický svaz, tak Středočeský krajský atletický svaz a na světě je celkem našlapaná termínovka. Termínovou listinu ASB naleznete na našich stránkách zde. Termínovka bude samozřejmě průběžně aktualizována a to zejména s ohledem na probíhající rekonstrukci stadionu, kdy budeme vkládat závody na stadionu v Houštce!
Bystrému oku bude samozřejmě v termínovce v červnu chybět tradiční nábor do atletické přípravky. Tento musel být s ohledem na již zmiňovanou rekonstrukci stadionu odložen a výbor ASB a trenéři přípravky budou volit termín náhradní s přepokladem ve druhé polovině září. Zájemce o přijetí do naší přípravky prosíme, aby netelefonovali a nepsali. Je to zbytečné, termín zatím není stanovený! Termín náboru bude včas uveřejněn jak v termínové listině viz odkaz výše, tak v aktualitách či v sekci Atletická přípravka.
No a konečně můžeme sdělit, že pandemická opatření byla i k něčemu dobrá. V průběhu zdánlivé nečinnosti jsme dokázali doplnit jak Sportovní kalendář s výsledky atletů ASB za rok 2019, tak Sportovní kalendář s výsleky atletů ASB za rok 2020 po halové sezóně či chcete-li do doby koronavirové! Přejeme příjemné čtení! 🙂