Novinky z Houštky!

I když to tak na první pohled nevypadá, tak se na stadionu v Houštce pořád něco děje. Stadion je sice díky vládnímu nařízení o zákazu volného pohybu osob museli v pondělí 16.3.2020 uzavřít a atlety na dráze vystřídala lesní zvěř. To ale neznamená, že bychom seděli s rukama v klíně.
Tedy ještě před uzavřením stadionu jsme obdrželi kolaudační rozhodnutí ke druhé etapě přestavby zázemí v Houštce. A atleti tak budou moci využívat zbrusu nové šatny a sociální zařízení!
Dále se podařilo znovu použít šest odložených laviček, které nově poskytnou pohodlí třeba čekajícím atletům před příchodem trenéra před tréninkem v běžeckém tunelu nebo třeba rodičům čekajícím na svá trénující dítka.
V zadní části areálu pak proběhla zcela nevyhnutelné vyčištění lesa od napadených, uhnilých či uschlých stromů! Na podzim proto proběhne výsadba nových stromů vhodných do lužního lesa formou adopce! O podrobnostech budeme včas informovat.
Pro všechny atlety a zejména pro tyčkaře se rozšířilo venkovní cvičiště o tři hrazdy v různých výškách.
No a protože na stadion teď nemůžete, připravuje Houštka Entertainment Studio speciální pod vedením režiséra Vopršálka videoprůvodce po novém zázemí! Ve vašem kině! JIŽ BRZY!!!