Jarní běh 78. ročníik

I letos se uskuteční Jarní běh ve stínu covidových opatření. Najde letos František Schoval přemožitele? František loňský ročník vyhrál v čase 4:09.

Termín: Kdykoliv od 20.4.2021 do pátku  30.4.2021 do 20 hodin! Každý si vybere vhodnou chvilku pro svůj start. Každý startuje sám.

Trať: vyznačená růžová/fialová/červená běžecká trasa v lesoparku Houštka, prakticky absolutní rovina.

Trať si prosím nejprve projděte, proběhněte, abyste se vyvarovali omylům. Mapku lesoparku Houštka s vyznačením okruhu naleznete naproti vchodu na atletický stadion v Houštce. Pro názornost jsme připravili i návodné video

Trať je shodná s tratí minulého roku.

DBEJTE PROSÍM VLASTNÍ BEZPEČNOSTI (trať několikrát kříží in-line stezku s provozem aut) i BEZPEČNOSTI NÁHODNÝCH KOLEMJDOUCÍCH či SPORTUJÍCÍCH!

Dodržujte hygienická pravidla a nařízení vlády.

Start a cíl: V zatáčce in-line okruhu od letního kina k atletickému stadionu v Houštce

Délka tratě: cca 1 400 metrů

Registrace: Běh je určen nejen pro členy ASB i volně příchozí, výdej startovních čísel z pochopitelných důvodů není ????. Registrace je společná až se zapisováním vlastní účasti v TOMTO FORMULÁŘI

Měření: Každý sám sobě na hodinkách, mobilech apod. nebo požádejte někoho z rodinných příslušníků, výsledek prosím zapište do výše uvedeného formuláře. Jarní běh můžete absolvovat vícekrát, do výsledků však zapište svůj nelepší čas.

Rozhodčí: Ctihodný duch Fair Play

Fotografie: budeme rádi, když se po proběhnutí cílem vyfotografujete a my snímek přidáme do konečné fotogalerie mapující 78. ročník Jarního běhu. Fotografie posílejte prosím na voprsaleksps@gmail.com.

Fotografie z minulého ročníku: https://asb.rajce.idnes.cz/77._rocnik_Jarniho_behu_2020/

Výsledky jednotlivých účastníků jistě budou zajímavé, ale věřte, že letos o ně nepůjde. Covid nám nedokáže přerušit úctyhodnou šňůru ročníků Jarního běhu, který se pravidelně pořádá od založení ASB!!! Víme, že to není úplně optimální, ale podpořte svou účastí sounáležitost k ASB a třeba bude 78. ročník Jarního běhu tou první pověstnou vlaštovkou, která přiblíží skutečný start letní venkovní sezóny!

Těšíme se na Vaší účast, fotografie a snad také brzy na viděnou na stadionu v Houštce bez všemožných omezení!