Jarní běh 78. ročník – výsledky

I letos se bohužel konal Jarní běh ve stínu covidových opatření. V předchozím ročníku (taktéž pod křídly covid. opatření) se celkem zúčastnilo 64 běžců. V letošního ročníku se zúčastnilo pouze 25 běžců. Je veliká škoda, že tuto letitou tradici neabsolvovalo více domácích závodníků, přestože o tom věděli. Snad o další ročník bude větší zájem.

Vítězem 87. ročníku Jarního běhu se stal obhájce předchozího ročníku František Schoval, který trať zvládl o tři sekundy pomaleji než v předchozím ročníku. Výsledný čas Františka byl 4:12.

Tímto vítězství se František Schoval vepsal do historie Jarních běhů jako nejpočetnější vítěz. Celkem má na kontě devět vítězství.

Druhé místo obsadil mladý nadějný běžec Adam Axon, který zaběhl trať v čase 4:32.

V celkovém pořadí se poprvé v historii na bedně umístila žena, v tomto případě mladší žákyně Mariana Langerová, která obsadila třetí místo s časem 5:03

Nestor Jarního běhu František Doleček absolvoval svůj již 59 Jarní běh. Příští rok tedy oslaví svůj jubilejní šedesátý jarní běh! U toho musíte být! 😊