Atletika Stará Boleslav

Dorostenky

Novinky:

14.04.2014 Zpravodaj č. 1/2014

Z P R A V O D A J   č. 1

pro

dorostenky, dorostence a juniory

 

Blíží se zahájení nové atletické sezóny na dráze a jako vedoucí družstva dorostenek, dorostenců a juniorů bych vás chtěla s dostatečným předstihem informovat o soutěžích družstev těchto věkových kategorií.

V letošním roce stavíme do soutěží mládežnických družstev kategorie dorostenek, dorostenců a juniorů.  

První dvě kola jsou opět společná s Libereckým krajem, třetí kolo se uskuteční pouze pro náš kraj společně s kategorií staršího žactva na stadionu v Berouně.

V družstvu dorostenek hostuje K. Urbanová z SK Čéčová Č. Budějovice, v kategorii dorostenců jsou to M. Zikmund z TJ Neratovice, P. Gocala a T. Koubek  z SK Čéčová Č. Budějovice a v kategorii juniorů nás posílí M. Sebera z TJ Neratovice a L. Beneš z SK Čéčová.

Do semifinále ČR postupují 2 družstva dorostenek, 3 družstva dorostenců a 2 družstva juniorů.

V kategorii dorostenek jsou přihlášena 2 družstva :

A.C. Tepo Kladno, TJ Slavoj Stará Boleslav

V kategorii dorostenců jsou přihlášena 3 družstva :

A.C. Tepo Kladno, TJ Sokol Kolín, TJ Slavoj Stará Boleslav

V kategorii juniorů jsou přihlášena 2 družstva :

A.C. Tepo Kladno, TJ Slavoj Stará Boleslav

Z uvedeného přehledu je patrné, že všechna přihlášená družstva postupují do semifinále M ČR družstev.                  

Termíny jednotlivých kol :  1. kolo – 3. května Houštka

                                               2. kolo – 7. června Jablonec n. N.

                                               3. kolo – 5. září Beroun                                          

Disciplíny 1. kola : 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, 110mpř., 400mpř./300mpř./, 3000mpř./2000mpř./, výška, dálka, trojskok, koule, disk, oštěp, kladivo, 4x100m. 

Všechny závodníky a závodnice bych tímto chtěla požádat o včasné oznámení disciplín pro jednotlivá kola, abych mohla provést přihlášky přes Atletickou kancelář.

Květa  H á j k o v á

vedoucí družstva

/mobil – 728 455 758/

více...