Atletika Stará Boleslav

TERMÍNOVÁ LISTINA 2014

2014
Duben
19.4. KP v přespolním běhu Beroun
20.4. 1. kolo KS družstev mužů a žen (Ryneš) Stará Boleslav
23.4. Atletická všestrannost 1. stupeň ZŠ (ve spolupráci se ZŠ St. Boleslav a MDDM Čelákovice) Stará Boleslav
25.4. 1. kolo KP staršího žactva Kladno
27.4. 2. kolo KS družstev mužů a žen (Ryneš) Stará Boleslav
30.4. 1. kolo KP mladší žactvo - pětiboj Kladno
Květen
1.5. Středočeský pohár mužů a žen Kolín
3.5. 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů - společné kolo s Libereckým KAS Stará Boleslav
3.5. MČR 10 km Jičín
7.5. Okresní kolo Atletického čtyřboje (ve spolupráci se ZŠ Na Výsluní) Stará Boleslav
7.5. 1. kolo soutěže oddílové Atletické přípravky Stará Boleslav
8.5. Youth Athletics Games Kolín
10.5. Krajský přebor SKAS jednotlivců - M,Ž,J a D Stará Boleslav
11.5. Krajský přebor SKAS jednotlivců - žactvo Vlašim
11.5. Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen Praha
14.5. Okresní kolo Poháru rozhlasu (ve spolupráci se ZŠ Na Výsluní a MDDM Čelákovice) Stará Boleslav
16.5. 2. kolo KP mladšího žactva Kolín
17.5. 1. kolo I.NL mužů a žen Tábor
18.5. 3. kolo KS družstev mužů a žen (Ryneš) Stará Boleslav
20.5. Krajské finále Poháru rozhlasu Kolín
23.5. 2. kolo KP družstev staršího žactva Stará Boleslav
24.-25.5. MČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích Praha - Slavie
28.5. Krajské finále Atletického čtyřboje Stará Boleslav
30.5. 2. kolo soutěže oddílové Atletické přípravky Stará Boleslav
31.5. Krajské přebory v hasičském sportu Stará Boleslav
31.5. 2. kolo I.NL mužů a žen Třebíč
Červen
3.6. Finále Poháru rozhlasu Plzeň
3.6. Praga - Academica Praha
6.-8.6 Evropská kvalifikace na OH mládeže Baku
7.6. 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů (společné kolo s Libereckým KAS) Jablonec nad Nisou
7.6. Přebory členu ČASPV v atletice Stará Boleslav
12.-13.6. Celostátní finále Atletického čtyřboje Břeclav
13.6. 3. kolo KP družstev staršího žactva Kolín
14.6. Mezikrajové utkání družstev staršího žactva ?
14.-15.6. TNT Express Meeting - víceboje Kladno
17.6. Zlatá tretra Ostrava
20.6. 3. kolo KP mladšího žactva Vlašim, Beroun
20.6. 3. kolo soutěže oddílové Atletické přípravky Stará Boleslav
21.6. Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Kolín
21.6. 3. kolo 1.NL mužů a žen Stará Boleslav
21.-22.6. Mistrovství Evropy družstev Braunschweig
26.6. Pražské memoriály Praha
28.-29.6. Mistrovství ČR juniorů, juniorek a dorostu Třinec
Červenec
5.7. MU ČR - Maďarsko - Slovensko dorostu Maďarsko
5.7. MU ČR - Maďarsko - Chorvatsko - Slovinsko juniorů, juniorek Slovinsko
12.7. MU "22" ČR - Maďarsko - Polsko - Slovinsko Ostrava
12.-13.7. Mistrovství ČR dorostu, staršího a mladšího žactva ve vícebojích Praha - Slavia
22.-27.7. Mistrovství světa juniorů Eugene
Srpen
2.-3.8. Mistrovství ČR mužů a žen Ostrava
9.8. Mistrovství ČR v běhu do vrchu Lipová - Šerák
12.-17.8. Mistrovství Evropy Curych
16.8. Mladá Evropa juniorů Jablonec nad Nisou
16.-28.8. Letní olympijské hry mládeže Nanjing
20.8. 1. Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
(20.8.) Pardubický atletický mítink Pardubice
22.-23.8. Mistrovství Evropy veteránů Turecko
23.8. 4. kolo 1. NL mužů a žen Praha
27.8. 2. Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
30.-31.8. Mistrovství ČR do "22" let Jablonec nad Nisou
Září
3.9. 3. Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
5.9. 4. kolo KP družstev staršího žactva + 3. kolo dorostu a juniorů Beroun
6.9. 52. ročník Zátokovy hodinovky Stará Boleslav
7.9. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Kolín
10.9. 4. Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
12.9. 4. kolo soutěží oddílové Atletické přípravky Stará Boleslav
13.9. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Pardubice
13.9. Mistrovství Čech družstev dorostu Kladno
13.9. Mistrovství Čech družstev staršího žactva podle vylosování
13.9. Mistrovství světa v běhu do vrchu Casette di Massa
14.9. Volkswagen ústecký půlmaraton Ústí nad Labem
14.9. 4. kolo KS mužů a žen /Ryneš/ Stará Boleslav
17.9. Okresní kolo Středoškolského CORNY poháru (ve spolupráci s Gymnáziem Brandýs a MDDM Čelákovice) Stará Boleslav
19.9. 4. kolo KP mladšího žactva Stará Boleslav
20.-21.9. Mistrovství ČR žactva Plzeň
24.9. Krajské finále Středoškolského CORNY poháru (ve spolupráci s Gymnáziem Brandýs a MDDM Čelákovice) Stará Boleslav
27.9. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Opava
27.9. Mistrovství ČR družstev dorostu Praha
27.9. MU ČR - Chorvatsko - Maďarsko - Slovensko - Slovinsko žactva Slovinsko
28.9. Finále KP družstev mladšího žactva a přípravky Kladno
28.9. Mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice
Říjen
1.10. Přebor žactva ZŠ města v atletice (ve spolupráci se ZŠ Komenského) Stará Boleslav
4.10. Mistrovství ČR družstev žactva Jablonec nad Nisou
6.-7.10. Celostátní finále Středoškolského poháru Břeclav
11.-12.10. Oddílové víceboje Stará Boleslav