Atletika Stará Boleslav

TERMÍNOVÁ LISTINA 2015

2015
Květen
6.5. Okresní kolo atletického čtyřboje (ve spolupráci se ZŠ Na výsluní a MDDM Čelákovice) - propozice Stará Boleslav
7.5. 1. kolo závodů atletické přípravky - propozice Stará Boleslav
8.5. Přebor Středočeského kraje dospělých, juniorů a dorostu
Kolín
9.5. Přebor Středočeského kraje žactva Stará Boleslav
13.5. Okesní kolo Poháru rozhlasu (ve spolupráci se ZŠ Na Výsluní a MDDM Čelákovice) - propozice Stará Boleslav
16.5. 1. kolo 1.NL mužů a žen Stará Boleslav
19.5. Krajské kolo Poháru rozhlasu Kolín
22.-24. Mistrovství ČR ve vícebojích všech věkových kategorií Stará Boleslav
26. Zlatá tretra Ostrava
29. 2. kolo KP družstev mladšího žactva a přípravky Stará Boleslav
30. Okresní kolo v požárním sportu dospělých a dorostu Stará Boleslav
30. 2. kolo 1.NL mužů a žen Třebíč
Červen
5. 2. kolo KP družstev staršího žactva Kolín
6. MU ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostu Slovensko
6. 2. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostu - společné kolo s LKAS Stará Boleslav
12. 3. kolo KP družstev mladšího žactva a přípravky Slaný
13. 3. kolo 1.NL mužů a žen - propozice Beroun
13.-14. TNT Express Meeting - víceboje Kladno
14.-19. Letní olympiáda dětí a mládeže Plzeň
19. 2. kolo závodů atletické přípravky - propozice Stará Boleslav
20.-21. MČR juniorů, juniorek, dorostu na dráze Ostrava
20.-21. Mistrovství Evropy družstev Heraklion
21. 3. kolo KS mužů a žen /Ryneš/ Stará Boleslav
26. 3. kolo KP družstev staršího žactva Stará Boleslav
27.-28. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Plzeň
Červenec
4. MU ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek Chorvatsko
8.-12. Světová universiáda Gwangju
9.-12. Mistrovství Evropy do 22 let Tallin
15.-19. Mistrovství světz dorostu do 17 let Cali
16.-19. Mistrovství Evropy juniorů Eskilstuna
26.-31. Evropský festival olympijských nadějí Tbilisi
Srpen
15. Mistrovství ČR v běhu do vrchu Králický Sněžník
19. 1. Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
22. 4. kolo 1.NL mužů a žen Plzeň
22.-30. Mistrovství světa Peking
26. 2. Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
26. 3. kolo KP družstev juniorů, juniorek a dorostu Kolín
28. 4. kolo KP družstev staršího žactva Beroun
29.-30. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Hodonín
Září
2. 3. Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
4. 4. kolo KP družstev mladšího žactva a přípravky Beroun
5. 53. ročník Velké ceny Čelákovic v běhu hodinovém Stará Boleslav
6. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Praha
9. 4. Atletická středa v Houštce Stará Boleslav
11. 3. kolo závodů atletické přípravky - propozice Stará Boleslav
12. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Hradec Králové
Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek Liberec
Mistrovství ČR družstev staršího žactva dle vylosování
12. Krajský přebor v maratonu Kladno
13. Finále KP družstev mladšího žactva Vlašim
13. 4. kolo KS mužů a žen /Ryneš/ Stará Boleslav
19.-20. Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze Praha
20. Finále KP družstev přípravky Stará Boleslav
26. MU ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň Břeclav
Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Praha
Mistrovství ČR družstev dorostu a dorostenek Olomouc
27. Mistrovství ČR v silničním běhu Praha-Běchovice
Říjen
3. Mistrovství ČR družstev staršího žactva Stará Boleslav
10.-11. Oddílové víceboje Stará Boleslav