Atletika Stará Boleslav

TERMÍNOVÁ LISTINA ASB 2020-2021

Červen
1. Spolu na startu s Českým atletickým svazem Celá ČR
5. 1. kolo KP družstev staršího žactva Kolín
5. 1. kolo KP družstev přípravky Čelákovice
6. 1. kolo KP družstev mládeže Vlašim
8. Memoriál Josefa Odložila Praha
12. 2. kolo KP družstev mladšího žactva Čáslav
13. KP jednotlivců mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Kladno
14. KP jednotlivců starších žáků a žákyň Kolín
19. 2. kolo KP družstev přípravky Čelákovice
19. Valná hromada SKAS Kladno
20.-21. KP ve vícebojích dospělí, mládež a starší žactvo Plzeň
20. KP jednotlivců mladších žáků a žákyň Beroun
21. Youth Athletics (starší žáci - junioři) Kolín
26. 2. kolo KP družstev staršího žactva Vlašim
27. 2. kolo KP družstev mládeže Kladno
27. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek v běhu na 10000 m Slavkov u Brna
Červenec
4.-5. 1. kolo 1. ligy družstev mužů a žen dle vylosování
6. KP v běhu do vrchu Lochovice-Plešivec
14. Velká cena Tábora České Budějovice
18.-19. 2. kolo 1. ligy družstev mužů a žen dle vylosování
24.-26. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích Praha
Srpen
1. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu do vrchu Bělá pod Pradědem
8.-9. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Plzeň
8. 4. ročník Zátopkovy 10 Stará Boleslav
15. Zlín 2020 Zlín
15. nebo 16. Mistrovství ČR mužů a žen v půlmaratonu Pardubice
22. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Praha
22. nebo 23. 3. kolo 1. ligy družstev mužů a žen dle vylosování
28. 3. kolo KP družstev staršího žactva Čáslav
29. 3. kolo KP družstev mládeže Kolín
Září
4. 3. kolo KP družstev mladšího žactva Kutná Hora
5.-6. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze Ostrava
8. Zlatá tretra Ostrava
11. 3. kolo KP družtev přípravky Čelákovice
12. Finále KP družstev staršího žactva Beroun
12. KP v maratonu Kladno
13. Finále KP družstev mladšího žactva Kutná Hora
16. Kladno hází a Kladenské memoriály Kladno
19.-20. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Jablonec nad Nisou
19.-20. Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze Třinec
26. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Praha
Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek Třebíč
Mistrovství Čech družstev starších žáků a žákyň dle vylosování
27. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v silničním běhu Běchovice
27. Finále KP družstev přípravky Roztoky
Říjen
??? KP v přespolním běhu - Běh Vodranty Čáslav
3. nebo 4. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Opava
Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek Jablonec nad Nisou
Mistrovství ČR družstev starších žáků a žákyň Koliín
11. Mistrovství ČR v maratonu Praha
Listopad
8. 87. ročník Velké Kunratické Praha-Kunratice
21. Mistrovství ČR v přespolním běhu všech věkových kategorií Praha
Prosinec
5. KP smíšených družstev mládeže Praha-Strahov
12. Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a žákyň dle vylosování
19. Mezikrajové utkání družstev starších žáků a žákyň Praha
2021
Leden
9. KP jednotlivců starší žáci a žákyně Praha-Strahov
10. KP jednotlivců muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky Praha-Stromovka
30. KP jednotlivců mladší žáci a žákyně Praha-Strahov