Atletika Stará Boleslav

TERMÍNOVÁ LISTINA 2018

Červen
22. 3. kolo KP družstev mladšího žactva Čáslav
23.-24. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze Praha
30. 3. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Pacov
Červenec
5.-8. Mistrovství Evropy do 17 let Györ
5. KP v běhu do vrchu Lochovice/Plešivec
8. Mezistátní utkání ČR-Polsko-Maďarsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let Jelenia Gora
10.-15. Mistrovství světa juniorů Tampere
14. Kladno hází a Kladenské memoriály Kladno
21.-22. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Kladno
25. Velká cena Tábora Tábor
28. Velká cena Nového Města nad Metují Nové Město n. Metují
Srpen
4. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Šerák
7.-12. Mistrovství Evropy Berlín
21. Mladá Evropa 2018 (do 22 let) Jablonec nad Nisou
22. 1. Atletická středa Houštka
25. 4. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Houštka
26. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Uherské Hradiště
29. 3. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Vlašim
29. 2. Atletická středa Houštka
30. 3. kolo KP družstev staršího žactva Kolín
Září
1. 56. ročník Velké ceny Čelákovic v běhu hodinovém Houštka
1.-2. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Ostrava
4.-16. Mistrovství světa veteránů na dráze Málaga
5. 3. Atletická středa Houštka
7. 4. kolo KP družstev mladšího žactva Kolín
7. 3. kolo oddílových závodů atletické přípravky ASB - propozice Houštka
8.-9. IAAF Kontinentální pohár Ostrava
12. 4. Atletická středa Houštka
14. 4. kolo KP društev přípravky Čelákovice
15. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Kolín
15. Mistrovství Čech družstev staršího žactva ???
16. Finále KP družstev mladšího žactva Čáslav
16. Baráž o postup do extraligy družstev mužů a žen ???
16. Baráž o postup do 1. ligy družstev mužů a žen ???
22.-23. Mistrovství ČR žactva na dráze Jablonec nad Nisou
23. Finále KP družstev přípravky Beroun
28. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Praha
29. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko starších žáků a žákyň ???
30. Mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice
Říjen
6. Mistrovství ČR družstev staršího žactva Olomouc
6.-7. Oddílové víceboje Houštka
11. Přebor žáků jednotlivců ZŠ - 1. stupeň Houštka
11.-17. Letní olympijské hry mládeže Buenos Aires
Listopad
11. 85. ročník Velké Kunratické Praha-Kunratice
24. Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Kostelec-Alfrédov