Atletika Stará Boleslav

TERMÍNOVÁ LISTINA 2018

Duben
22. 12. ročník Lázeňského běhu Lázně Toušeň
27. 1. kolo KP družstev starších žáků a žákyň Kladno
28. Mistrovství ČR v běhu na 10000 metrů mužů, žen, juniorů a juniorek Brno
29. 1. kolo KP družstev mužů a žen /Ryneš/ Houštka
Květen
1. Středočeský pohár družstev mužů a žen Kolín
3. Přebor žáků jednotlivců ZŠ - 2. stupeň /ve spolupráci se ZŠ Stará Boleslav/ - propozice Houštka
4. 1. kolo KP družstev přípravky Čelákovice
5. 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu Houštka
6. Mistrovství ČR v maratónu mužů a žen Praha
9. Okresní kolo Poháru rozhlasu /ve spolupráci s MDDM Čelákovice a ZŠ Stará Boleslav/ Houštka
11. 1. kolo oddílové soutěže atletické přípravky ASB

Houštka

12.-13. KP ve vícebojích všech věkových kategorií

Kolín

15. Krajské finále Poháru rozhlasu /ve spolupráci s MDDM Čelákovice/

Houštka

18. 1. kolo KP družstev ml. žactva - skupina východ

Houštka

19. 1. kolo 1.ligy družstev mužů a žen

Kladno

24. Celostátní finále Štafetového poháru

Čáslav

25. 2. kolo KP družstev přípravky Čelákovice
26. KP jednotlivců mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Kladno
27. KP jednotlivců starších žáků a žákyň Kolín
29. Memoriál Ludvíka Daňka Turnov
Červen
1. 2. kolo KP družstev mladšího žactva Vlašim
1.-3. Mistrovství ČR ve vícebojích juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího a mladšího žactva Kolín
2. 2. kolo KP družstev mužů a žen Beroun
4. Memoriál Josefa Odložila Praha
6. 2. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Kolín
8. 3. kolo KP družstev přípravky Čelákovice
9. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostu Slovinsko
9. 2. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Praha-Eden
10. KP jednotlivců mladších žáků a žákyň Vlašim
11. Nábor dětí do atletické přípravky/školky Houštka
12. Celostátní finále Poháru rozhlasu Olomouc
13. Zlatá tretra Ostrava
15. 2. kolo oddílové soutěže atletické přípravky ASB Houštka
15. 2. kolo KP družstev staršího žactva Beroun
16. Mezistátní utkání ČR-Polsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek ČR
16.-17. Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích Kladno
17. Mezikrajové utkání družstev starších žáků a žákyň Jihlava
22. 3. kolo KP družstev mladšího žactva Čáslav
23.-24. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze Praha
27. Praga Academica Praha
30. 3. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Pacov
Červenec
5.-8. Mistrovství Evropy do 17 let Györ
5. KP v běhu do vrchu Lochovice/Plešivec
8. Mezistátní utkání ČR-Polsko-Maďarsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let Jelenia Gora
10.-15. Mistrovství světa juniorů Tampere
14. Kladno hází a Kladenské memoriály Kladno
21.-22. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Kladno
25. Velká cena Tábora Tábor
28. Velká cena Nového Města nad Metují Nové Město n. Metují
Srpen
4. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Šerák
7.-12. Mistrovství Evropy Berlín
21. Mladá Evropa 2018 (do 22 let) Jablonec nad Nisou
22. 1. Atletická středa Houštka
25. 4. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Houštka
26. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Uherské Hradiště
29. 3. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Vlašim
29. 2. Atletická středa Houštka
30. 3. kolo KP družstev staršího žactva Kolín
Září
1. 56. ročník Velké ceny Čelákovic v běhu hodinovém Houštka
1.-2. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Ostrava
4.-16. Mistrovství světa veteránů na dráze Málaga
5. 3. Atletická středa Houštka
7. 4. kolo KP družstev mladšího žactva Kolín
7. 3. kolo oddílových závodů atletické přípravky ASB Houštka
8.-9. IAAF Kontinentální pohár Ostrava
12. 4. Atletická středa Houštka
14. 4. kolo KP društev přípravky Čelákovice
15. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Kolín
15. Mistrovství Čech družstev staršího žactva ???
16. Finále KP družstev mladšího žactva Čáslav
16. Baráž o postup do extraligy družstev mužů a žen ???
16. Baráž o postup do 1. ligy družstev mužů a žen ???
22.-23. Mistrovství ČR žactva na dráze Jablonec nad Nisou
22. Finále KP družstev přípravky Beroun
28. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Praha
29. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko starších žáků a žákyň ???
30. Mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice
Říjen
6. Mistrovství ČR družstev staršího žactva Olomouc
6.-7. Oddílové víceboje Houštka
11. Přebor žáků jednotlivců ZŠ - 1. stupeň Houštka
11.-17. Letní olympijské hry mládeže Buenos Aires
Listopad
11. 85. ročník Velké Kunratické Praha-Kunratice
24. Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Kostelec-Alfrédov