Atletika Stará Boleslav

TERMÍNOVÁ LISTINA 2017

2017
Květen
23. Mermoriál Ludvíka Daňka Turnov
26. 2. kolo KP družstev přípravky Kladno
26.-28. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích  Olomouc
30. Celostátní finále Štafetového poháru Čáslav
Červen
1.

Praga Academica 2017

Praha
2. Přebor žáků 2. stupně ZŠ - jednotlivci - propozice Houštka
2. 2. kolo KP družstev mladšího žactva Kladno
3. 2. kolo 1. ligy družstev mužů a žen - propozice Houštka
5. Memoriál Josefa Odložila Praha
6. Celostátní finále Poháru rozhlasu Kladno
9. 2. kolo KP družstev staršího žactva Kladno
10.-11. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Třinec
10. Mistrovství ČR veteránů na dráze Hranice
12. Nábor do atletické přípravky - propozice Houštka
16. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostu Budapešť
16. 3. kolo KP družstev přípravek Beroun
17.-18. Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích Kladno
18. 2. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Kolín
21. 3. kolo KP družstev mladšího žactva Houštka
23. 3. kolo KP družstev staršího žactva Beroun
23. 2. kolo závodů atletické přípravky ASB - pouze ASB - propozice Houštka
23.-25. Mistrovstí Evropy družstev - superliga muži + ženy Lille
24.-25. Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze Jablonec n. Nisou
24.-29. Letní olympiáda dětí a mládeže Brno
27.-28. Zlatá tretra Ostrava
Červenec
1. 3. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Kladno
6. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek Slovensko
12.-16. Mistrovství světa do 17 let Nairobi
13.-16. Mistrovství Evropy do 22 let Bydhošť
15. Kladno hází a kladenské memoriály Kladno
20.-23. Mistrovství Evropy juniorů Grosseto
23.-29. Evropský festival olympijských nadějí Györ
25. Velká cena Tábora Tábor
27. Velká cena Chebu Cheb
27.-31. Mistrovství Evropy veteránů Aarhus
29. Velká cena Nového města nad Metují Nové Město n. Metují
Srpen
1.-6. Mistrovství Evropy veteránů Aarhus
4.-13. Mistrovství světa Londýn
20.-25. Světová universiáda Tchaj-pej
22. Mladá Evropa 2017 (do 22 let) Jablonec n. Nisou
23. 1. atletická středa v Houštce Houštka
26. 4. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Praha - Eden
27. 4. kolo KP družstev dospělých /Ryneš/ Houštka
30. 3. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Čáslav
30.  2. atletická středa v Houštce Houštka
Září
1. 4. kolo KP družstev staršího žactva Kolín
2.-3. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Praha
4.-6. European Kids Athletics Games (do 15 let) Brno
6. 3. atletická středa v Houštce Houštka
8. 4. kolo KP družstev přípravky Čelákovice
9. 55. ročník Velké ceny Čelákovic v běhu hodinovém Houštka
10. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Plzeň
13. 4. atletická středa v Houštce Houštka
15. 4. kolo družstev mladšího žactva Beroun
15. 3. kolo závodů přípravky ASB - pouze ASB - propozice Houštka
16. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Pardubice
16. Mistrovství Čech družstev staršího žactva Dle vylosování
17. Mistrovství Čech družstev dorostu Kolín
23.-24. Mistrovství ČR žactva na dráze Břeclav
23. Finále KP družstev přípravky Houštka
23. Mistrovství ČR veteránů ve vrhačských vícebojích Brno
24. Mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice
28. Mistrovství ČR družstev dorostu Praha
28. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Ostrava
28. Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Dle vylosování
30. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko staršího žactva ???
30. Finále KP družstev mladšího žactva Beroun
Říjen
7. Mistrovství ČR družstev staršího žactva Opava
14.-15. Oddílové víceboje Houštka
Listopad
13. Velká Kunratická Praha
25. Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií Dlouhoňovice