Atletika Stará Boleslav

TERMÍNOVÁ LISTINA 2017

2017
Duben
22. 74. ročník Jarního běhu Houštka
23. Světový pohár ve štafetách Nassau
23. 11. ročník Lázeňského běhu - propozice Lázně Toušeň
23. 2. kolo KP družstev dospělých /Ryneš/ Houštka
26. 1. běžecká středa v Houštce - propozice Houštka
28. 1. kolo KP družstev mladšího žactva - propozice Houštka
Květen
1. Polabské závody - propozice Kolín
5. 1. kolo KP družstev staršího žactva

Vlašim

6. 1. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Houštka
7. Mistrovství ČR v maratónu mužů a žen Praha
8. Youth Athletics-Sokol Grand Prix (do 17 let) Kolín
10. Okresní kolo Poháru rozhlasu Houštka
10. 2. běžecká středa v Houštce Houštka
12. 1. kolo KP družstev přípravky Čelákovice
13. 1. kolo 1. ligy družstev mužů a žen České Budějovice
14. KP ve vícebojích mladšího žactva Slaný/Kolín
14. 3. kolo KP družstev dospělých Neratovice
17. 3. běžecká středa v Houštce Houštka
19. 1. kolo závodů atletické přípravky ASB - open Houštka
20. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Lipová Lázně-Šerák
20. KP jednotlivců mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Houštka
21. KP jednotlivců staršího a mladšího žactva Kladno
23. Mermoriál Ludvíka Daňka Turnov
24. Přebor žáků 2. stupně ZŠ - jednotlivci Houštka
26. 2. kolo KP družstev přípravky Kladno
26.-28. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího a mladšího žactva ve vícebojích  Olomouc
30. Celostátní finále Štafetového poháru Čáslav
Červen
1.

Praga Academica 2017

Praha
2. 2. kolo KP družstev mladšího žactva Kladno
3. 2. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Houštka
5. Memoriál Josefa Odložila Praha
6. Celostátní finále Poháru rozhlasu Kladno
9. 2. kolo KP družstev staršího žactva Kladno
10.-11. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Třinec
10. Mistrovství ČR veteránů na dráze Hranice
16. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostu Budapešť
16. 3. kolo KP družstev přípravek Beroun
17.-18. Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích Kladno
18. 2. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Kolín
21. 3. kolo KP družstev mladšího žactva Houštka
23. 3. kolo KP družstev staršího žactva Beroun
23. 2. kolo závodů atletické přípravky ASB - pouze ASB Houštka
23.-25. Mistrovstí Evropy družstev - superliga muži + ženy Lille
24.-25. Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze Jablonec n. Nisou
24.-29. Letní olympiáda dětí a mládeže Brno
27.-28. Zlatá tretra Ostrava
Červenec
1. 3. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Kladno
6. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek Slovensko
12.-16. Mistrovství světa do 17 let Nairobi
13.-16. Mistrovství Evropy do 22 let Bydhošť
15. Kladno hází a kladenské memoriály Kladno
20.-23. Mistrovství Evropy juniorů Grosseto
23.-29. Evropský festival olympijských nadějí Györ
25. Velká cena Tábora Tábor
27. Velká cena Chebu Cheb
27.-31. Mistrovství Evropy veteránů Aarhus
29. Velká cena Nového města nad Metují Nové Město n. Metují
Srpen
1.-6. Mistrovství Evropy veteránů Aarhus
4.-13. Mistrovství světa Londýn
20.-25. Světová universiáda Tchaj-pej
22. Mladá Evropa 2017 (do 22 let) Jablonec n. Nisou
23. 1. atletická středa v Houštce Houštka
26. 4. kolo 1. ligy družstev mužů a žen Praha - Eden
27. 4. kolo KP družstev dospělých /Ryneš/ Houštka
30. 3. kolo KP družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Čáslav
30.  2. atletická středa v Houštce Houštka
Září
1. 4. kolo KP družstev staršího žactva Kolín
2.-3. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Praha
4.-6. European Kids Athletics Games (do 15 let) Brno
6. 3. atletická středa v Houštce Houštka
8. 4. kolo KP družstev přípravky Čelákovice
9. 55. ročník Velké ceny Čelákovic v běhu hodinovém Houštka
10. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Plzeň
13. 4. atletická středa v Houštce Houštka
15. 4. kolo družstev mladšího žactva Beroun
15. 3. kolo závodů přípravky ASB - pouze ASB Houštka
16. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Pardubice
16. Mistrovství Čech družstev staršího žactva Dle vylosování
17. Mistrovství Čech družstev dorostu Kolín
23.-24. Mistrovství ČR žactva na dráze Břeclav
23. Finále KP družstev přípravky Houštka
23. Mistrovství ČR veteránů ve vrhačských vícebojích Brno
24. Mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice
28. Mistrovství ČR družstev dorostu Praha
28. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Ostrava
28. Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Dle vylosování
30. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko staršího žactva ???
30. Finále KP družstev mladšího žactva Beroun
Říjen
7. Mistrovství ČR družstev staršího žactva Opava
14.-15. Oddílové víceboje Houštka
Listopad
13. Velká Kunratická Praha
25. Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií Dlouhoňovice