Atletika Stará Boleslav

Všechno nejlepší Jindro!!!

Autor: vh,

Štítky: ,

Dnes se dožívá významného životního jubilea 70 let členka výboru, vedoucí rozhodčích, dlouholetá vedoucí družstva žen, trenérka a hlavně dobrá duše Atletiky Stará Boleslav Jindřiška Pluhařová!!!

Untitled Scanned 2

Pod dívčím jménem Krchová přišla poprvé do našeho oddílu ve dvanácti letech a s výjimkou ročního působení ve oddíle VŠ Praha zůstala atletice ve Staré Boleslavi věrná až do dnešních dnů. Závodila za Slavoj Stará Boleslav (1963), následně Slavia Brandýs nad Labem (1964-1973) a na závěr VŠ Praha (1974). Její trenérkou byla Věra Millerová.

Untitled Scanned 053

Jindra byla skvělou závodnicí a hlavně překážkářkou. V roce 1971 byla trojnásobnou mistryní Československa, když dokázala zvítězit na 100 a200 metrů překážek a rovněž byla členkou vítězné štafety na 4x100 metrů. Zlatou medaili s krátkou štafetou má ještě z roku 1974. Jindra je rovněž trojnásobnou dorosteneckou mistryní Československa. V roce 1966 byla Jindra spoludržitelkou československého rekordu ve štafetě na 4x220 yardů (1:48,0). Československo reprezentovala v sedmi mezistátních utkáních, z toho dvakrát v Evropském poháru. Zúčastnila se i Univerziády v roce 1973 v Moskvě.

Untitled Scanned 302

Pod jejím trenérským vedením vyrostlo mnoho kvalitních atletů. Jindra je navíc dlouholetou vedoucí družstva žen našeho atletického oddílu. To za jejího vedení dosáhlo jednoho z největších úspěchů v historii oddílu, když několik let působilo v extralize. Jindra stále pomáhá ASB svou činností ve výboru, kde má na starosti rozhodčí. Jejích zkušeností a ochoty pomoci je třeba si hodně vážit.

Celý atletická rodina ze Staré Boleslavi přeje Jindře k významnému jubileu mnoho sil, zdraví a štěstí v osobním životě i v trenérské a bafuňářské činnosti!

089Untitled Scanned 013Untitled Scanned 232Untitled Scanned 1310Obrazek1