Atletika Stará Boleslav

Termínovka a ročenka ASB doplněny! Nábor do atletické přípravky až po prázdninách!

Autor: vh, koláž: rv,

Štítky:

Po uvolnění restriktivních protipandemických opatření se zdá rozjíždí sezóna naplno! Velmi rychle zareagoval jak Český atletický svaz, tak Středočeský krajský atletický svaz a na světě je celkem našlapaná termínovka. Termínovou listinu ASB naleznete na našich stránkách zde. Termínovka bude samozřejmě průběžně aktualizována a to zejména s ohledem na probíhající rekonstrukci stadionu, kdy budeme vkládat závody na stadionu v Houštce!

Bystrému oku bude samozřejmě v termínovce v červnu chybět tradiční nábor do atletické přípravky. Tento musel být s ohledem na již zmiňovanou rekonstrukci stadionu odložen a výbor ASB a trenéři přípravky budou volit termín náhradní s přepokladem ve druhé polovině září. Zájemce o přijetí do naší přípravky prosíme, aby netelefonovali a nepsali. Je to zbytečné, termín zatím není stanovený! Termín náboru bude včas uveřejněn jak v termínové listině viz odkaz výše, tak v aktualitách či v sekci Atletická přípravka.

No a konečně můžeme sdělit, že pandemická opatření byla i k něčemu dobrá. V průběhu zdánlivé nečinnosti jsme dokázali doplnit jak Sportovní kalendář s výsledky atletů ASB za rok 2019, tak Sportovní kalendář s výsleky atletů ASB za rok 2020 po halové sezóně či chcete-li do doby koronavirové! Přejeme příjemné čtení! :-)

97453459 2799642623481594 3003607609484771328 n