Atletika Stará Boleslav

Kristýna Korelová obhájila atletickou korunu!

Autor: vh, foto: rv,

Štítky: , , ,

O víkendu se udála celá řada atletických událostí s četnou účastí atletů ASB, tak se budeme věnovat prakticky kažé zvlášť. Začneme tou slovnostní, když v sobotu 2. února pořádala ATLETIKA STARÁ BOLESLAV jubilejní 20. ročník Atletického společenského večeru. V kulturním sále v Novém Vestci se na parketu potkávali atleti ASB všech generací. Večerem opět velmi pěkně provázel Jiří Sládek. Jeho hlavním úkolem bylo vyhlášení Atleta roku 2018 a svůj part zvládl opět perfektně. V anketě mohli hlasovat členové oddílu starší osmnácti let a z jejich četných odevzdaných hlasovacích lístků vzniklo výsledné pořadí:

                            1. Kristýna Korelová             244 bodů

                            2. Jan Tesař                           198

                            3. Barbora Veselá                  191

                            4. Tereza Holcová                  136

                            5. Luboš Nováček                  106

                             6. Lenka Čechová                   85

                            7. Nikola Macháčková             77

                            8. Klára Holcová                      75

                            9.  Vojtěch Korel                      67

                            10. Jana Čapková                    61.

51378867 496332297439748 7698046369121959936 n

Všem oceněným atletům gratulujeme a věříme, že i v roce letošním budou stejně dobří a úspěšní jako v roce loňském! Nebo ještě lepší! A nejen oni. Doufáme, že se o lepší umístění poperou i další. Kompletní výsledky ankety jsou následující:

Poadi Atlet roku 2018

V průběhu večerního programu rovněž došlo na promítání krátkého videa, shrnujícího (nejen) loňskou atletickou sezónu, které velmi zdařile zpracoval Radek Vopršálek. Pro ty, kteří se plesu nemohli z rozličných důvodů zúčastnit, je možné obrazové shrnutí loňského roku zhlédnout na našem videokanálu zde

Pro úplnost opět děkujeme kapele Dekameron, která letos opět obstarala hudbu a panu Drmotovi za bezvadné občerstvení. Děkujeme všem, kteří účastníkům plesu připravili sponzorské dary. Za předprodej lístků děkujeme paní Vrbové z Vinotéky Márinka a městskému Infocentru. Plakát a vstupenky graficky upravila Dana Lindenthalová. Velké poděkování samozřejmě zaslouží i vrchní pořadatel Petr Ogoun!