Atletika Stará Boleslav

Kíťa Korelová a Honza Tesař uspěli v anketě o Nejlepšího sportovce Středočeského kraje za rok 2018!

Autor: vh, ilustrační foto: Jiří Kottas, 2018 a 2019,

Štítky: , ,

Ve čtvrtek 4. dubna 2019 se v Kulturním domě Karlov v Benešově konalo slavnostní vyhlášení ankety o nejlepšího sportovce Středočeského kraje roku 2018. Do ankety jsme por roce opět nominovali celkem čtyři jednotlivce, přičemž v rostoucí konkurenci to stejně jako loni skončilo půl na půl a dvojice zástupců ASB skončila mezi nejlepšími vyhlášenými na pódiu. V hlavní kategorii opět nechyběl mezi nejlepší desítkou středočeských sportovců Honza Tesař, který tentokrát dosáhl dokonce na stříbrný stupínek!!! A Kíťa Korelová dokázala výrazně uspět v kategorii Talent roku, když obsadila čtvrtou příčku! Oběma moc gratulujeme, za předváděné výkony si to rozhodně zaslouží!

M CR hala Ostrava 2

V nejprestižnější kategorii dospělých jsme s ohledem na úspěchy dosažené v loňském roce nominovali opět tentokrát pouze Honzu Tesaře. A ten se opět dokázal probojovat do elitní desítky. Ba co víc, po loňském devátém místě vyšplhal až na stupně vítězů, když v anketě skončil druhý!! Honzu ocenění samozřejmě moc potěšilo, byť jak sám poznamenal už zažil vydařenější sezóny než byla ta loňská. Loni mohla být trochu zklamaná Kristýna Korelová, které nominace v kategorii mládeže žádné ocenění nevynesla. Letos už ale vše bylo jinak a Kíťa si mohla při slavnostním vyhlášení dojít na pódium pro ocenění za pěkné čtvrté místo v kategorii Talent roku. Jak sama říkala po vyhlášení, tak zklamaná určitě není, naopak doufá, že touto bramborou si už letos vybrala všechnu smůlu a že už bude sbírat pouze umístění na stupních vítězů. To bychom jí samozřejmě přáli, byť po přestupu do kategorie juniorek to bude mít o dost těžší. 

M CR 22 Ostrava 768

Do kategorie Talent roku jsme celkem oprávněně nominovali i Báru Veselou, na kterou se asi i tak trochu díky umístění Kristýny umístění v první desítce nedostalo. Ocenění si bezesporu za práci s oběma holkama zasloužil i poslední nominovaný do kategorie Trenér roku Tomáš Linhart. I ten však po loňském třetím místě tentokrát vyšel na prázdno.