Atletika Stará Boleslav

Honza Tesař a Tomáš Lihnart uspěli v anketě o Nejlepšího sportovce Středočeského kraje 2017!!!

Autor: vh, foto: SKO ČUS,

Štítky: , , , ,

Ve čtvrtek 1. března 2018 se ve Sportovním centru Nymburk konalo slavnostní vyhlášení ankety o nejlepšího sportovce Středočeského kraje roku 2017. Do ankety jsme nominovali celkem čtyři jednotlivce, přičemž v rostoucí konkurenci to tentokrát skončilo půl na půl a dvojice zástupců ASB skončila mezi nejlepšími vyhlášenými na pódiu. V hlavní kategorii opět nechyběl mezi nejlepší desítkou středočeských sportovců Honza Tesař!!! A Tomáš Linhart dokázal uspět i po sloučení kategorií trenéra mládeže a trenéra dospělých do jediné kategorie!!

Sportovec roku 2017 stc kraj

V nejprestižnější kategorii dospělých jsme s ohledem na úspěchy dosažené v loňském roce nominovali opět dva naše elitní atlety. Honzu Tesař se v nabité konkurenci opět probojoval do první destíky, přesněji řečeno na místo deváté. Honza se ceremoniálu bohužel nemohl z důvodu odletu na HMS v Birminghamu zúčastnit, a tak jej na pódiu zastoupil Jaroslav Veselý. Mezi dospělými jsme poprvé nominovali i loňského juniora Jakuba Veselého, a i když u něj letos nominace vyšla naprázdno, tak v následujících letech bude Kuba určitě útočit rovněž na první desítku.

V anketě opět uspěl i další nominovaný Tomáš Linhart, který byl zvolen třetím nejlepším trenérem roku!!! A navázal tak na třetí příčku z loňského vyhlášení, kterou ovšem získal v samostatné kategorii trenér mládeže. Tomáš se bohužel vyhlášení nemohl osobně zúčastnit, a tak za něj ocenění převzala Kristýna Korelová, které nominace v kategorii mládeže tentokrát žádné ocenění nevynesla.