Atletika Stará Boleslav

Opožděný pozdrav z Tater a návrat k Běhu republiky československé

Autor: vh, foto: triathloncb.ic.cz, tv,

Štítky: , , ,

Takže v příštím roce se máme na co těšit!!! Zatím nejpočetnější skupina našich atletů se v uplynulých čtrnácti dnech resp. týdnu zúčastnila soustředění v Tatrách a podle vyjádření jednotlivých trenérů vše klaplo na výbornou! Tréninkové skupiny Terezy Veselé-Tomáše Linharta, Jardy Urbana i otce a syna Tesařových nás sice nezásobovaly informacemi v průběhu pobytu, ale po návratu nám přece jen poskytly alespoň pár fotografií. Vracíme se rovněž k 16. ročníku Běhu Republiky československé, kde naši běžci opět pokračovali ve skvělých výkonech. Šimon Slavík, David Martínek a František Doleček si z Českého Brodu odvezli vítězství a Aurora Tlamichová se zase statečně a hlavně úspěšně prala na trati se staršími soupeřkami!!!

DSC 0078

Sobota 14.10. - neděle 29.10.2017 - Soustředění Tatry

Jako předvoj vyrazili do Tater Honza Tesař a Kuba Veselý. Po týdnu se k nim připojili i Kíťa Korelová, Lenka a Eliška Čechovy, Bára Veselá, Vojta Korel, Tomáš Martínek, Vašek Jisl, Vojta Bouřil a Adam Zach. Trenérskou suitu ve složení Tereza Veselá, Jarda Urban st., Honza Tesař st. a Tomáš Linhart doplnila i fyzioterapeutka Bára Jandová, která se starala o bolístky a regeneraci všech zúčastněných. Podle zpráv, které máme k dispozici všichni odtrénovali naplno a základ pro příští sezónu je položen. Takže už se určitě všichni těšíme na pohled ve výsledkových listinách ze strany fanouška ASB!!!

DSC 0043DSC 2DSC 0053DSC 0037

Neděle 22.10.2017 - 16. ročník Běhu Republiky československé - Český Brod

V neděli 22. října pořádal triatlonový oddíl Slavoje Český Brod již šestnáctý ročník Běhu Republiky československé a naši atleti zde opět zazářili, když si všichni odvezli z Pošembeří nějaký ten cenný kov!!!

CB PRVO Aura tra

Mladší žáci a žákyně (ročníky 2005 a 2006) tentokrát závodili na trati dlouhé 1300 metrů. Aurora Tlamichová se jako jediná dokázala prosadit mezi o rok staršími soupeřkami, když na vítěznou dvojici z ŠSK Újezd mnoho neztratila a navíc dokázala uhájit třetí příčku. Cílem proběhla ve velmi pěkném čase 5:04,1. To Šimon Slavík žádného vážnějšího soupeře na trati neměl, když zvítězil o více než čtyři vteřiny stylem start-cíl. Cílem proběhl v čase 5:00,2 a mohl tak slavit svůj další letošní triumf.

CB PRVO Simon stupn

David Martínek měl sice mezi dorostenci (ročníky 1999 až 2002) jediného soupeře, ale na trati dlouhé 1950 metrů musel se soupeřem z SKP Nymburk dlouho bojovat o konečné vítězství. To se mu nakonec povedlo, když svého soka setřásl a cílem proběhl v čase 6:29,2 s náskokem více než deseti vteřin. V hlavním závodě mužů na 3250 metrů nemohl chybět na startu František Doleček. František zaběhl čas 24:51,1 a v kategorii nad 70 let nemě soupeře.

CB PRVO David startCB PRVO David s Doldou traCB PRVO Dolda traCB PRVO David stupnCB PRVO Aura stupnCB PRVO Simon start