Atletika Stará Boleslav

Na Přeboru žáků 1. stupně ZŠ našeho města byly k vidění líté boje i výborné výkony!

Autor: vh, ilustrační foto: Zdeněk Přibyl,

Štítky:

Poslední z návratů do podzimní výsledkové listiny představuje Přebor žáků jednotlivců základních škol z našeho města, který jsme pořádali na našem stadionu v Houštce ve čtvrtek 12.10.2017. O přebornické tituly v atletice, konkrétně v běhu na 60 metrů a 400 metrů, ve štafetě na 4x100 metrů, ve skoku dalekém a v hodu míčkem, závodili žáci ze ZŠ Stará Boleslav, ZŠ Palachova, ZŠ Na Výsluní a letos premiérově i ZŠ Školní ve Staré Boleslavi.

Finale pohled na cil

Závody se po všech stránkách vydařily, zejména počasí pak malým závodníkům přálo (kdyby se závodilo v původně plánovaném termínu o týden dřív, asi bychom závody zrušili). K vidění byly velmi líté boje i výborné výkony jednotlivců či štafet. Díky grantové podpoře závodů ze strany města obdrželi nejlepší závodníci v jednotlivých kategoriích sladkou odměnu, medaile i diplomy a hlavně na závody dorazil dostatečný počet rozhodčích.

Finale Kaja

Bojovalo se ve dvou kategoriích, které tvořily žáci 2.-3. ročníku a žáci 4.-5. ročníku. Mezi nejlepšími samozřejmě nechyběli ani závodníci ASB, ale ani závodníci dosud atletikou nepolíbení. Mezi nejúspěšnější žáky patřili Max Blažek (celkem 3 zlaté a 2 stříbrné medaile), Klaudie Černá (3 zlaté a 1 stříbrná), Nela Kupčíková (2 zlaté a 2 stříbrné) a Denis Zamazal (2 zlaté a 1 stříbrná).

Kompletní výsledky naleznete zde.