Atletika Stará Boleslav

Výše členských příspěvků na rok 2014 a další střípky z jednání výboru

Autor: vh,

Štítky: , ,

Od tohoto prosince budeme pravidelně přinášet informace z jednání výboru atletického oddílu, tak  aby byli všichni členové oddílu v “obraze”. Nejdůležitější novinkou z prosincového jednání je změna výše členských příspěvků.

Výše oddílových příspěvků na rok 2014

Po udržení oddílových příspěvků na stejné úrovni v průběhu posledních let a s ohledem na růst nákladů a celkový vývoj ekonomické situace oddílu rozhodl výbor atletického oddílu o jejich změně. Výše oddílových příspěvků pro rok 2014 je následující :

            a) přípravka                          -         2 600,- Kč /platba pololetně 2 x 1 300,-  Kč/

                za každé další dítě           -         2 000,- Kč /platba pololetně 2 x 1 000,- Kč/

                Sleva na další dítě platí pouze pro dítě v atletické přípravce či školce, které má v oddílu staršího sourozence!

            b) aktivní členové                 -        1 600,- Kč

                /mladší žactvo – dospělí/

            c) neaktivní členové              -           300,- Kč

                /včetně důchodců/

            d) sportující nečlenové        -           3 000,- Kč.

Členské příspěvky (členové přípravky první část) prosím uhraďte nejpozději do 15.2.2014!!!

 

Zakončení atletické sezóny 2013

Společenský večer se uskuteční v sobotu 1. 2. 2014 v KD Vestec. Organizačně zabezpečuje Eliška Škaloudová a David Linhart. Podrobné informace jsou zveřejněny na jiném místě oddlového webu a rovněž v kulturním a sportovním kalendáři města na www. brandysko.cz.

Anketa o nejlepšího atleta oddílu za rok 2013 

Anketní lístek zpracovala Jindra Pluhařová, za což jí tímto děkujeme. Anketní lístky distribuují všem členům oddílu starším 18-ti let Ladislav Jedlička a Květa Hájková. Anketní lístek je třeba odevzdat nebo zaslat elektronickou poštou do 15. 1. 2014 Květě Hájkové. Anketa bude vyhlášena při Společenském večeru.

Příprava sezóny 2014 

V současné době Květa Hájková zpracovává oddílovou termínovou listinu v souladu s termínovou listinou Českého atletického svazu a Středočeského krajského atletického svazu. Jakmile bude hotová, bude vyvěšena na oddílových stránkách.

V prozatímní termínovce naleznete všechny nejdůležitější halové závody. Kompletní přehled závodů pro halovou sezónu včetně propozic hlavních závodů naleznete v brožuře Atletické soutěže 2014, I. díl.

Přihláška do soutěží družstev pro rok 2014 

Družstvo mužů i žen je opětovně zařazeno do I. národní ligy skupina A. Náš atletický oddíl pořádá třetí kolo dne 21.6.2014.

Do soutěží Středočeského krajského atletického svazu přihlašujeme družstva mladších žáků, mladších žákyň, starších žáků, starších žákyň, dorostenců, dorostenek a juniorů. Družstvo juniorek se nám bohužel na příští rok nepodaří sestavit.

Změna na postu vedoucího trenéra atletické přípravky

Vlado Szegény bude z titulu své pozice kooptován do výboru atletického oddílu.

Příští schůze výboru atletického oddílu

Příští schůze výboru AO se uskuteční 6. ledna 2014 od 18,30 hod v zasedací místnosti na stadionu v Houštce. Případné náměty či připomínky k projednání adresujte jednotlivým členům výboru viz kontakty v záložce Výbor na oddílových stránkách. Pokud byste chtěli nějakou věc řešit osobně, je možné nahlásit se jako host u předsedy oddílu. Vaše záležitost se bude projednávat na začátku programu.

Všem členům atletického oddílu přejeme klidné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, úspěchů, optimismu a dobré nálady v roce 2014!!!