Atletika Stará Boleslav

Vyhlášení ankety Sportovec roku Středočeského kraje podtrhuje skvělé letošní výsledky atletů Slavoje!!!

Autor: vh,

Štítky: , , ,

V pondělí 16.12. proběhlo v Obecním domě v Nymburce slavnostní výhlášení ankety Sportovec roku Středočeského kraje za rok 2013. Celkově se vyhlašovalo pořadí v desíti kategoriích a hned v polovině z nich padala jména spjatá s atletikou ve Staré Boleslavi. V nejprestižnější kategorii Nejlepší sportovec bodoval Jan Tesař.

Ocenění pro Tesaře, Veselého a družstvo žen

Atleti Slavoje nám letos svými výsledky přinášeli hodně radosti a po zásluze za to byli oceněni i v rámci vyhlášení ankety o nejlepší sportovce Středočeského kraje za rok 2013. V hlavní kategorii Nejlepší sportovec kraje se umístil na sedmém místě Jan Tesař, jehož úspěšný rok, který vyvrcholil mistrovským titulem a stabilním členstvím v reprezentační čtvrtkařské štafetě, nemohl nikdo z hlasujících přehlédnout.

Jakub Veselý letos nenašel na dráze přemožitele na trati 300 metrů, poprvé oblékl reprezentační dres a byl tahounem družstva žáků, které se probojovalo až do finále MČR družstev. Není tedy divu, že se jeho jméno objevilo v první desítce v kategorii Nejlepší talent. Jakub skončil v anketě na celkovém osmém místě.

Zatímco družstva mužů a žáků se v anketě neumístila, v kategorii nejlepší sportovní kolektiv žen už jsme zastoupení měli. Družstvo žen se v sezóně rozjíždělo pomaleji, ale nakonec se v první lize s přehledem udrželo a jen málo scházelo, aby skončilo v horní polovině tabulky. V kategorii nejlepší sportovní kolektiv žen skončilo naše družstvo druhé za plavkyněmi z Mladé Boleslavi.Plaketa druzstvo zen

V záři reflektorů také František Prokopec a Jan Tesař st.

Nejen naši atleti sbírali v Nymburce ocenění. V kategorii Zasloužilý funkcionář se na třetím místě umístil bývalý atlet a dlouholetý předseda TJ Slavoj Stará Boleslav František Prokopec. Na výsledcích Honzy Tesaře má samozřejmě velké zásluhy jeho otec a trenér v jedné osobě Jan Tesař st., který v kategorii Trenér roku obsadil rovněž třetí místo.