Atletika Stará Boleslav

Družstvo mužů nakonec prvoligové i pro rok 2014!!!

Autor: vh,

Štítky: , ,

Družstvo mužů na základě výsledků čtyř letošních ligových kol původně neuhájilo prvoligovou příslušnost. Poté ale, co se do soutěže nepřihlásilo družstvo Tábora, je vše jinak a družstvo žen i mužů uvidíme ve skupině A v první lize i v roce 2014!!!

Už už to vypadalo, že po nepřetržitém osmnáctiletém působení v první lize družstvo mužů uvidíme v roce příštím o soutěž níže. Na dráze byla letos ze strany našeho družstva neslaná nemastná první dvě kola v Táboře a Třebíči. A ve velmi silné konkurenci už pak ani zvednutí ve třetím a čtvrtém kole na stažení ztráty na šesté Domažlice nestačilo.

Sedmé místo značilo po reorganizaci soutěží družstev přímý sestup do druhé ligy, ale jak se říká, naděje umírá poslední. Do dalšího prvoligového ročníku se nepřihlásilo družstvo mužů z TJ Vodní stavby Tábor, což znamenalo jediné, prvoligovou příslušnost našeho družstva i pro rok příští.

Obě naše družstva uvidíme opět ve skupině A. Jednotlivá ligová kola uspořádají stejné oddíly jako v roce letošním.  Takže pojedeme 17.5.2014 do Tábora a 31.5.2014 do Třebíče. Třetí kolo pořádáme 14. 6. 2014 v Houštce a čtvrté  23.8.2014 je opět na Slavii v Praze.

Všem atletům přejeme hodně zdraví, štěstí a úspěchů a věříme, že obě naše družstva v příštím roce naváží na své výkony z druhé poloviny letošní ligové soutěže a v ligové tabulce budou náležet do jejích vyšších pater!!!